BAYSPOR HAKKINDA

 

Şirketimiz, 20 yılı aşkın süredir müşterilerine spor ekipmanları ve gereçleri sunmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmet sunan firmamız, birçok spor ürünlerini toptan tedariğini de gerçekleştiriyor.

Düzce lokasyonunda faaliyetlerini sürdüren BAYSPOR, müşteri memnuniyeti odaklı alışveriş deneyimini bayspor.com markasıyla devam etttiriyor.

 

 

 

 

 

Misyonumuz

 

Spor alanında uzun yıllara dayanan tecrübemizle yenilikçi çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve sektörde öncü bir konumda yer almaktır.

Müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve sektördeki güncel trendleri takip ediyoruz.

 

 

 

 

 

Vizyonumuz

 

Şirket olarak, geleceğe yönelik sürdürülebilir büyüme ve başarı hedefliyoruz. İnovasyona ve teknolojiye yatırım yaparak, sektörde öncü ve etkili bir şekilde var olmayı amaçlıyoruz.

Çalışanlarımızın mutluluğu ve başarıya odaklı yaklaşımımızla birlikte, müşterilerimize değer katan ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Spor alanında yılların birikiminin bir sonucu olarak, ilk akla gelen spor malzemeleri tedarikçisi olmak vizyonumuzun temelini oluşturuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR